Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: VERONA III nr: 21200
autor: | dostępność: dostępny

2 700,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
  • Projekt domu VERONA III

    VERONA III - Wersja podstawowa

  • Projekt domu VERONA III

    VERONA III - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Projekt domu piętrowego z garażem dwustanowiskowym "Verona". Kategoria: Projekty domów piętrowych, projekty domów nowoczesnych, projekty domów energooszczędnych, projekty domów z wjazdem od południa. Projekt domu VERONA reprezentuje projekty modnych obecnie średniej wielkości reprezentacyjnych domów piętrowych. Dysponuje garażem dwustanowiskowym i dużą kotłownią na gaz lub paliwo stałe. Projekt nowoczesnego, piętrowego domu dla cztero-, a nawet pięcioosobowej rodziny. Veronę wyróżnia charakterystyczna trójbryłowa sylwetka nadająca jej śródziemnomorski klimat. Wejście do domu prowadzi przez pojemny przedsionek. Salon i jadalnia na parterze mieszczą się w wydzielonej bryle i otwarte są na trzy strony świata wysokimi oknami. Do salonu przylega duży zadaszony taras.  Wygodna kuchnia, w której znajduje się zabudowany fragment powierzchni, np. na szafę, ma połączenie z częścią jadalnianą. Na parterze znajduje się też dość duża, wygodna łazienka oraz dodatkowy pokój. Część gospodarcza posiada spory garaż, w którym bez problemu zmieszczą się dwa duże samochody. Za garażem znajduje się kotłownia z dostępem z zewnątrz. Jej wielkość pozwala na instalację kotła na paliwo stałe. Piętro zawiera trzy komfortowe pokoje - z tego jeden nawet z dodatkowym pomieszczeniem - garderobą. Łazienka, oprócz swojej podstawowej funkcji, ma też wygospodarowaną powierzchnię pod toaletkę.
Wejście do domu od: południa i zachodu

OPIS TECHNICZNY
Projekt VERONA III to tradycyjny budynek jednorodzinny, bez poddasza, o powierzchni użytkowej 140,5 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim pokój na parterze i 3 pokoje na poddaszu. , a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja o kącie nachylenia połaci 25,0 stopni oraz wysokości 8,9 metrów.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa140.45 m2
pow. zabudowy180.7 m2
kubatura budynku760.6 m3
dachinny
nachylenie dachu25 °
wysokość budynku8.9 m
rodzaj poddasza -
ilość pokoi4 (1+3)
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

  • A - z garażem 2st.
    VERONA III - A - z garażem 2st.
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 2st. 21.54x22.7 m 2-st 183 300 * GRATIS
3-5 dni
2 700.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm