Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl
;
 Doradca: Agnieszka Żaglewska
 kom: 723-347-422
pn.-pt. 8-16

projekt: VANESSA A nr: 3424
autor: Artur Mazurski | dostępność: 60 dni

od 1 990,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
  • Projekt domu VANESSA A
  • Projekt domu VANESSA A

OPIS PROJEKTU
Vanessa - nieduży, przytulny piętrowy dom dla 3-4 osobowej rodziny, z wbudowanym garażem, z możliwością dobudowy wiaty na drugie auto. Mimo niewielkich gabarytów, dom oferuje stosunkowo dużą przestrzeń mieszkalną dzięki połączeniu pokoju dziennego z jadalnią. Zastosowanie dużych przeszkleń drzwi tarasowych integruje dom z ogrodem i sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu mieszkańców. Prosta, dwuspadowa konstrukcja dachu i stropu (z wykorzystaniem prefabrykowanych wiązarów drewnianych) oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni poddasza wpływa na obniżenie kosztu uzyskania powierzchni użytkowej w budynku. Kominek i piec w kotłowni obsługiwane są jednym kominem, a z racji ich bliskiej odległości od siebie, uzasadnione jest zastosowanie kominka z płaszczem wodnym do wspomagania pieca c.o. Można powiększyć jadalnię o wykusz, który jest jednocześnie tarasem dostępnym z pokoju na piętrze (Vanessa B).

OPIS TECHNICZNY
Projekt VANESSA A to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 98,8 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim pokój na parterze i 3 pokoje na poddaszu. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 135,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 42,0 stopni oraz wysokości 7,8 metrów.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-7% na kominki IGN GRATIS
-7% na lampy IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 300,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa98.8 m2
pow. zabudowy109 m2
kubatura budynku0 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu135 m2
nachylenie dachu42 °
wysokość budynku7.8 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi4 (1+3)
łazienki (bez wc)1
kominek tak
ścianka kolankowa0 cm

WIDOK Z GÓRY:

  • A - z garażem
    VANESSA A - A - z garażem
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 18.8x17.6 m 1-st - GRATIS
60 dni
1990,00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm
;