Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: TOBIASZ PALIWO STAŁE nr: 21035
autor: Katarzyna Maciejewska | dostępność: dostępny

2 250,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu TOBIASZ PALIWO STAŁE

  TOBIASZ PALIWO STAŁE - Wersja podstawowa

 • Projekt domu TOBIASZ PALIWO STAŁE

  TOBIASZ PALIWO STAŁE - Wersja podstawowa

 • Projekt domu TOBIASZ PALIWO STAŁE

  TOBIASZ PALIWO STAŁE - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu TOBIASZ PALIWO STAŁE

  TOBIASZ PALIWO STAŁE - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Prosty, parterowy, funkcjonalny dom przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny. W ciągu dnia domownicy mogą się relaksować w dużym, dobrze oświetlonym salonie. Centralne położenie kominka ułatwi ogrzewanie domu zimą. Salon jest połączony z otwartą kuchnią, w sąsiedztwie której znajduje się praktyczna spiżarnia. Ponadto do dyspozycji mieszkańców są 3 ustawne pokoje, łazienka z miejscem na wannę i prysznic oraz niewielkie pomieszczenie gospodarcze, w którym przewidziano miejsce na pralkę. W korytarzu zaprojektowano schody składane, prowadzące na strych. Pomieszczenie to można również zaadoptować np. na dodatkową toaletę. Bezpośrednio z wiatrołapu dostaniemy się do kotłowni, w której zaprojektowano piec na PALIWO STAŁE. Dom ma niewielkie rozmiary, nieskomplikowaną bryłę, prosty dach oraz drewniany strop, wszystko to sprawia, że będzie on tani w budowie i późniejszej eksploatacji. Jego elewację można wykończyć zarówno w tradycyjny, jak również nowoczesny sposób. Budynek zaprojektowano w oparciu o najnowsze przepisy prawa budowlanego, z dużą dbałością o jego wpływ na środowisko naturalne.

OPIS TECHNICZNY
Projekt TOBIASZ PALIWO STAŁE to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 89,5 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 4 pokoje na parterze. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 168,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 30,0 stopni oraz wysokości 6,6 metrów.

KONSTRUKCJA
Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego. Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie]. Strop drewniany. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu - dachówka cementowa. Ogrzewanie na paliwo stałe.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS
Zestawienie materiałów GRATIS
Charakterystyka energetyczna projektu GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 246,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa89.5 m2
pow. zabudowy115.2 m2
kubatura budynku582.5 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu168 m2
nachylenie dachu30 °
wysokość budynku6.6 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi4 (4+0)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - bez garażu
  TOBIASZ PALIWO STAŁE - A - bez garażu
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - bez garażu 19.94x18.04 m 0-st - GRATIS
3-5 dni
2 250.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm