Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: PERUGIA II (LMP238A) nr: 20904
autor: Ludwika Juchniewicz-Lipińska , Miłosz Lipiński | dostępność: dostępny

2 590,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu PERUGIA II (LMP238A)

  PERUGIA II (LMP238A) - Wersja podstawowa

 • Projekt domu PERUGIA II (LMP238A)

  PERUGIA II (LMP238A) - Wersja podstawowa

 • Projekt domu PERUGIA II (LMP238A)

  PERUGIA II (LMP238A) - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Perugia II (LMP238a): Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, 6 pokoi: cztery sypialnie, salon z kominkiem, garaż. Interesujący dom z użytkowym poddaszem i jednostanowiskowym garażem wkomponowanym w bryłę budynku. Na parterze znajduje się obszerny salon z narożnym kominkiem, kuchnia, dodatkowy pokój, łazienka i pomieszczenie gospodarcze z przejściem do garażu. Za garażem zlokalizowano kotłownię z niezależnym wyjściem na zewnątrz, co znacznie ułatwia obsługę i konserwację kotła oraz daje możliwość zamontowania pieca na paliwo stałe. Poddasze to trzy pokoje, wygodna łazienka oraz doskonały azyl dla rodziców ? duża sypialnia z własną, niezależną łazienką oraz pojemną garderobą. Uwagę zwracają duże przeszklenia, dzięki którym wnętrze domu jest doskonale doświetlone.Interesujący dom z użytkowym poddaszem i jednostanowiskowym garażem wkomponowanym w bryłę budynku. Na parterze znajduje się obszerny salon z narożnym kominkiem, kuchnia, dodatkowy pokój, łazienka i pomieszczenie gospodarcze z przejściem do garażu. Za garażem zlokalizowano kotłownię z niezależnym wyjściem na zewnątrz, co znacznie ułatwia obsługę i konserwację kotła oraz daje możliwość zamontowania pieca na paliwo stałe. Poddasze to trzy pokoje, wygodna łazienka oraz doskonały azyl dla rodziców ? duża sypialnia z własną, niezależną łazienką oraz pojemną garderobą. Uwagę zwracają duże przeszklenia, dzięki którym wnętrze domu jest doskonale doświetlone. Inne wersje: - PERUGIA (LMP238)

OPIS TECHNICZNY
Projekt PERUGIA II (LMP238A) to tradycyjny budynek jednorodzinny, piętrowy, o powierzchni użytkowej 148,5 metrów kwadratowych. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o kącie nachylenia połaci 40,0 stopni oraz wysokości 8,8 metrów.

KONSTRUKCJA
Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 492,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa148.5 m2
pow. zabudowy125.4 m2
kubatura budynku769 m3
dachdwuspadowy
nachylenie dachu40 °
wysokość budynku8.8 m
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - z garażem 1st.
  PERUGIA II (LMP238A) - A - z garażem 1st.
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 1st. 19.3x20.7 m 1-st 216 900 * GRATIS
3-5 dni
2 590.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm