Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: MILANO nr: 477
autor: Krzysztof Biodrowicz | dostępność: dostępny

od 2 600,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu MILANO

  MILANO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu MILANO

  MILANO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu MILANO

  MILANO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu MILANO

  MILANO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu MILANO

  MILANO - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu MILANO

  MILANO - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu MILANO

  MILANO - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu MILANO

  MILANO - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
MILANO- dom jednorodzinny z garażem To jeden z robiących najlepsze wrażenie na Inwestorach projektów w naszej ofercie. Zwraca na siebie uwagę innowacyjnymi wykończeniami i wstawkami, a także półokrągłym oknem. Samo wejście, gustowny ganek, z ładnym murkiem, świetnie komponujący się z cokołem, przykuwa uwagę swoją wyjątkową elegancją i urodą. Półokrągłe schody ganku korespondują ze znajdującym się nad gankiem oknem w podobnym kształcie. Wiatrołap prowadzi do komunikacji, z której w lewo można przejść do kotłowni oraz pomieszczenia gospodarczego. Natomiast od komunikacji na prawo znajduje się mała łazienka, dobrze doświetlony pokój z trzema oknami oraz salon, pokój dzienny, częściowo połączony z kuchnią i jadalnią, to właśnie z nich można przejść na taras, który z pewnością będzie miejscem niejednej uczty oraz rodzinnej uroczystości. Na piętrze znajduje się większa łazienka z wanną, do której przylega pralnia. Poza nimi znajdziemy tam sypialnię z garderobą oraz dwa pokoje, z rozsądnie zaadaptowanymi na szafy wnękami w ścianach. Zarówno garaż, jak i budynek prezentuje się gustownie i okazale, tworząc harmonijną bryłę na miarę Waszych marzeń. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

OPIS TECHNICZNY
Projekt MILANO to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 154,3 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 2 pokoje na parterze i 3 pokoje na poddaszu. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o kącie nachylenia połaci 43,0 stopni oraz wysokości 8,7 metrów.

KONSTRUKCJA
Technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych „POROTHERM”. Strop gęstożebrowy „POROTHERM”o gr. 23 cm.. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa154.3 m2
pow. zabudowy139.8 m2
kubatura budynku825 m3
dachdwuspadowy
nachylenie dachu43 °
wysokość budynku8.7 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi5 (2+3)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • Wersja A - murowana
  MILANO - Wersja A - murowana
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
Wersja A - murowana 21.8x21.6 m 1-st 200 590 * GRATIS
3-5 dni
2 600.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
Wersja A - szkielet drewniany 21.8x21.6 m 1-st 200 590 * GRATIS
3-5 dni
2 600.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm