Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl
 Doradca: Domfort
 kom: 733-530-422

projekt: KARINO II nr: 21041
autor:

2 400,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
  • Projekt domu KARINO II

    KARINO II - Wersja podstawowa

  • Projekt domu KARINO II

    KARINO II - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Projekt małego, nowoczesnego parterowego domu z salonem od frontu oraz jednostanowiskowym garażem. Architektra budynku jest ujmująco prosta, charakterysuje się ładnymi proporcjami i dużymi powierzchniami okien zapewniając widne wnętrza. Usytuowanie głównych pomieszczeń domu od strony frontowej i bocznej  stwarza możliowość wyeksponowania tych części działki. Cecha ta doskonale sprawdzi się w przypadku działek z dojazdem od strony południowej i zachodniej. Szczególną zaletą domu jest atrakcyjnie skomponowana część wypoczynkowa. Salon, jadalnia i kuchnia usytuowane są wzdłuż przeszklonej ściany z panoramą założenia ogrodowego. Wyjście na taras z tej samej strony posiada również główna sypialnia. Jest ona wyposażona w niewielką garderobę i dużą łazienkę. Charakterystyczną cechą tego domu jest ponadto rozbudowany przedsionek z głównym wejściem. Obszerne poddasze budynku posiada wejście z holu. W częsi gospodarczej znajdziemy szeroki garaż z bezpośrednim przejściem do domu. Obok garażu zlokalizowana jest kotłownia. Jej wymiary pozwalają na montaż np. pieca na paliwo stałe. Przewidziano też między innymi instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz izolacje termiczne zapewniające duży komfort cieplny i niskie koszty eksploatacji domu.
Wejście do domu od: południa i zachodu

OPIS TECHNICZNY
Projekt KARINO II  to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, bez poddasza, o powierzchni użytkowej 99,3 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 2 pokoje na parterze. , a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja o kącie nachylenia połaci 1,0 stopni oraz wysokości 8,0 metrów.

KONSTRUKCJA

dach: dachówka cementowa lub ceramiczna, kąt 35°
elewacje: tynk mineralny
strop: żelbetowy monolityczny
ściany: zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
wewnętrzne: murowane

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa99.27 m2
pow. zabudowy179.5 m2
kubatura budynku516 m3
dachinny
nachylenie dachu1 °
wysokość budynku8 m
rodzaj poddasza -
ilość pokoi2 (2+0)
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

  • A - z garażem 1st.
    KARINO II  - A - z garażem 1st.
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 1st. 24.15x19.55 m 1-st 129 090 * GRATIS
dni
2 400.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm