Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl
 Doradca: Domfort
 kom: 733-530-422

projekt: GRAND nr: 401
autor: Marek Oczkowski

4 980,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu GRAND

  GRAND - Wersja podstawowa

 • Projekt domu GRAND

  GRAND - Wersja podstawowa

 • Projekt domu GRAND

  GRAND - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu GRAND

  GRAND - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Grand jest reprezentacyjnym piętrowym domem o charakterystycznej, nowoczesnej architekturze wyróżniającej go z sąsiedniej zabudowy. Dom posiada wbudowany, duży dwustanowiskowy garaż i dodatkową wiatę. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, duża kuchnia ze spiżarnią i obszerna jadalnia, hall, pokój gościnny z własną łazienką, łazienka ogólnodostępna oraz kotłownia i pomieszczenie gospodarcze przy garażu dwustanowiskowym. Przy tarasie zewnętrznym obok salonu zlokalizowano zewnętrzny basen. Na piętrze znajdują się cztery duże sypialnie, dwie garderoby, wygodna ogólnodostępna łazienka, pomieszczenie fitness z łazienką i sauną oraz duży taras zewnętrzny nad garażem. Dobór kolorystyki tynku i cegły, duże przeszklenia oraz modernistyczna bryła domu z basenem zewnętrznym, sprawiają, że Grand bedzie wyróżniał sie swym wyglądem i zapewni właścicielom satysfakcje z posiadania dużego, wygodnego i reprezentacyjnego domu.

OPIS TECHNICZNY
Projekt GRAND to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 340,8 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 2 pokoje na parterze i 4 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 4 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja płaska (jednospadowa) o powierzchnia 211,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 5,0 stopni oraz wysokości 7,0 metrów.

KONSTRUKCJA
Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej ściany jednowarstwowej z bloczka gazobetonowego grubości 36,5cm ze stropem gestożebrowym. Stropodach o konstrukcji żelbetowej kryty blachą lub wykonany jako taras zielony. Elewacje wykonano z tynku strukturalnego oraz cegły klinkierowej, balustrady balkonów i tarasu stalowo-drewniane. Stolarka okienna drewniana lub PCV.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 492,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa340.8 m2
pow. zabudowy256.8 m2
kubatura budynku999.9 m3
dachpłaski/jednospadowy
pow. dachu211 m2
nachylenie dachu5 °
wysokość budynku7 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi6 (2+4)
łazienki (bez wc)4
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • Wersja A
  GRAND - Wersja A
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
Wersja A 28.4x26 m 2-st 443 000 * GRATIS
dni
4 980.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm