Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: FIGO nr: 19078
autor: Katarzyna Maciejewska | dostępność: dostępny

2 450,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu FIGO

  FIGO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu FIGO

  FIGO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu FIGO

  FIGO - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu FIGO

  FIGO - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Elegancki, funkcjonalny dom parterowy, który doskonale nadaje się dla rodzin 4-5 osobowych. Jego ponadczasowa bryła dopasuje się do każdego krajobrazu, a elewacja może być wykończona zarówno w tradycyjny, jak i nowoczesny sposób. Plan budynku oparto na kwadracie, co zminimalizuje koszty budowy i późniejszej eksploatacji. Całość została zwieńczona dwoma gustownymi podcieniami, wejściowym oraz od strony ogrodu. Wnętrze domu podzielono na 3 strefy, w ciągu dnia domownicy mogą się relaksować w przestronnym, dobrze oświetlonym salonie, sąsiadującym z otwartą kuchnią, którą w razie potrzeby można zamknąć ścianką i oddzielić od pokoju dziennego. Nie zapomniano także o praktycznej spiżarni oraz toalecie. Strefa nocna to 3 ustawne pokoje i łazienka, w której bez trudu zmieści się wanna i prysznic. Główna sypialnia posiada przechodnią garderobę oraz własną, wygodną łazienkę. Strefa gospodarcza została oddzielona od reszty domu i dostaniemy się do niej bezpośrednio z wiatrołapu. W dużej kotłowni z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, zaprojektowano dwa rodzaje ogrzewania: GAZOWE oraz na PALIWO STAŁE. Inwestor sam zdecyduje, które z nich wykorzysta w swoim domu. Prawdziwym atutem budynku jest jednak obszerny korytarz, w którym zaprojektowano schody drewniane prowadzące na nieużytkowe poddasze. W ten sposób uzyskano dodatkową przestrzeń, którą w późniejszym czasie lub od razu będzie można zaadaptować na strych, gabinet, pokój hobby, studio lub dodatkowe pomieszczenia mieszkalne. Budynek zaprojektowano w oparciu o najnowsze przepisy prawa budowlanego, z dużą dbałością o jego wpływ na środowisko naturalne.

OPIS TECHNICZNY
Projekt FIGO to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem do adaptacji, o powierzchni użytkowej 120,3 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 4 pokoje na parterze. W domu znajdują się 2 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja wielospadowa o powierzchnia 247,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 30,0 stopni oraz wysokości 7,7 metrów.

KONSTRUKCJA
Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego. Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie]. Strop żelbetowy-wylewany. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu - dachówka cementowa. Ogrzewanie gazowe lub na paliwo stałe.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS
Zestawienie materiałów GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 246,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa120.3 m2
pow. zabudowy168.7 m2
kubatura budynku784.8 m3
dachwielospadowy
pow. dachu247 m2
nachylenie dachu30 °
wysokość budynku7.7 m
rodzaj poddasza do adaptacji
ilość pokoi4 (4+0)
łazienki (bez wc)2
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - bez garażu
  FIGO - A - bez garażu
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - bez garażu 20.54x22.04 m 0-st - GRATIS
3-5 dni
2 450.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm