Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: EUZEBIUSZ nr: 21470
autor: Katarzyna Maciejewska | dostępność: dostępny

3 050,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu EUZEBIUSZ

  EUZEBIUSZ - Wersja podstawowa

 • Projekt domu EUZEBIUSZ

  EUZEBIUSZ - Wersja podstawowa

 • Projekt domu EUZEBIUSZ

  EUZEBIUSZ - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu EUZEBIUSZ

  EUZEBIUSZ - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Przestronny, wygodny i funkcjonalny dom piętrowy o nowoczesnej bryle, idealny dla 4-5 osobowej rodziny. Do wnętrza dostajemy się przez duży wiatrołap, zlokalizowany w gustownym podcieniu. Nie zapomniano tutaj o miejscu na ciąg praktycznych szaf przesuwnych. Salon połączono z jadalnią, na uwagę zasługują duże przeszklenia, dzięki którym wnętrze jest doskonale oświetlone o każdej porze roku. Do ogrodu dostaniemy się zarówno przez spore drzwi balkonowe, jak również przez wyjście koło jadalni. W bezpośrednim sąsiedztwie pokoju dziennego znalazła się kuchnia, posiadająca nowoczesne okno narożne. Nie zapomniano także o praktycznej spiżarni oraz łazience. Dodatkowy pokój na parterze może pełnić rolę gabinetu lub pokoju gościnnego. Do garażu dostaniemy się bezpośrednio z wiatrołapu, Za garażem znajduje się duża kotłownia, w której zaprojektowano dwa rodzaje ogrzewania: GAZOWE i na PALIWO STAŁE. Przyszły inwestor zadecyduje, które z nich wykorzysta w swoim domu. Na poddaszu znajdują się trzy ustawne pokoje, jeden z własną garderobą, łazienka z miejscem na wannę i prysznic oraz praktyczna pralnia. Ze spocznika schodów dostajemy się do strychu nad garażem, został on pozbawiony skosów, a jego wysokość jest identyczna, jak piętra użytkowego. Dzięki temu otrzymujemy komfort dodatkowych 40 m2 powierzchni. Przestrzeń tę można zaadaptować na pomieszczenia użytkowe, np. dodatkową sypialnię, połączoną z własną łazienką i garderobą. Innym rozwiązaniem może być pokój hobby, pracownia lub mieszkanie dla seniorów.

OPIS TECHNICZNY
Projekt EUZEBIUSZ to tradycyjny budynek jednorodzinny, piętrowy, bez poddasza, o powierzchni użytkowej 146,5 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 2 pokoje na parterze i 3 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 2 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja wielospadowa o powierzchnia 231,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 20,0 stopni oraz wysokości 8,4 metrów.

KONSTRUKCJA

Fundamenty - betonowe
Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe z betonu komórkowego
Ściany wewnętrzne - beton komórkowy i z płyta gipsowo-kartonowa [na ruszcie]
Strop - żelbetowy wylewany
Więźba dachowa - drewniana - wiązary
Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 246,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa146.5 m2
pow. zabudowy150.5 m2
kubatura budynku1003.7 m3
dachwielospadowy
pow. dachu231 m2
nachylenie dachu20 °
wysokość budynku8.4 m
rodzaj poddasza -
ilość pokoi5 (2+3)
łazienki (bez wc)2
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - z garażem 1st.
  EUZEBIUSZ - A - z garażem 1st.
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 1st. 22.54x20.64 m 1-st - GRATIS
3-5 dni
3 050.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm