Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: ELDORADO nr: 473
autor: Krzysztof Biodrowicz | dostępność: dostępny

od 2 400,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu ELDORADO

  ELDORADO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ELDORADO

  ELDORADO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ELDORADO

  ELDORADO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ELDORADO

  ELDORADO - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ELDORADO

  ELDORADO - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu ELDORADO

  ELDORADO - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu ELDORADO

  ELDORADO - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu ELDORADO

  ELDORADO - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
"El Dorado" - dom jednorodzinny.

Spokojne, szczęśliwe życie to właśnie obiecuje jednorodzinny dom El Dorado. Jest duży, przyjazny i estetyczny. Stonowana kolorystyka (szare podmurówki i takiego samego koloru dach), duże okna z pięknymi drewnianymi okiennicami dopełniają obrazu całości. Obszerny, rozciągnięty w poziomie dom, zapowiada wygodne i funkcjonalne wnętrza. I tak jest w istocie. Układ poszczególnych pomieszczeń, zaprojektowany tak, by zapewnić komfort mieszkańcom, sprzyja jednocześnie rodzinnemu życiu: duży pokój dzienny z wyjściem na ogrodowy taras jest połączony z kuchnią i kącikiem jadalnym, a także z hallem. Poza tym są tu dwa pokoje i sypialnia. Na specjalną uwagę zasługuje łazienka, którą dzięki ciekawemu układowi (wanna w wydzielonej części pod oknem) można przekształcić w romantyczny pokoik kąpielowy. Poza tym mieszkanie ma także oddzielne WC. Całość przestrzenna, wygodna, funkcjonalna. Czy trzeba czegoś więcej? 
Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

OPIS TECHNICZNY
Projekt ELDORADO to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, bez poddasza, o powierzchni użytkowej 104,0 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 4 pokoje na parterze. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja wielospadowa o powierzchnia 200,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 30,0 stopni oraz wysokości 6,4 metrów.

KONSTRUKCJA
Technologia tradycyjna , ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych „POROTHERM”. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa104 m2
pow. zabudowy131.6 m2
kubatura budynku497.3 m3
dachwielospadowy
pow. dachu200 m2
nachylenie dachu30 °
wysokość budynku6.4 m
rodzaj poddasza -
ilość pokoi4 (4+0)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • Wersja A - murowana
  ELDORADO - Wersja A - murowana
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
Wersja A - murowana 22.7x19.7 m 0-st
135 200 *
GRATIS
3-5 dni
2 400.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
Wersja A - szkielet drewniany 22.7x19.7 m 0-st 135 200 * GRATIS
3-5 dni
2 400.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm