Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: DIONA MAŁA BIS nr: 22456
autor: Paweł Cogiel | dostępność: dostępny

2 450,00 zł
2 350,00 zł
Promocja do dnia 31-7-2018
 • Projekt domu DIONA MAŁA BIS

  DIONA MAŁA BIS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu DIONA MAŁA BIS

  DIONA MAŁA BIS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu DIONA MAŁA BIS

  DIONA MAŁA BIS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu DIONA MAŁA BIS

  DIONA MAŁA BIS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu DIONA MAŁA BIS

  DIONA MAŁA BIS - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu DIONA MAŁA BIS

  DIONA MAŁA BIS - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu DIONA MAŁA BIS

  DIONA MAŁA BIS - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu DIONA MAŁA BIS

  DIONA MAŁA BIS - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
DIONA MAŁA BIS to funkcjonalny, piękny dom o prostej i taniej, dokładnie przemyślanej konstrukcji, przeznaczony dla 3-6 osobowej rodziny, o eleganckiej formie i współczesnej estetyce. Jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Na parterze zlokalizowana jest przestronna strefa dzienna składająca się z kuchni (która w zależności od potrzeb może być zamykana lub otwarta) słonecznej jadalni oraz salonu otwartego na taras i ogród. Dzięki doświetleniu strefy dziennej zarówno od strony ogrodu jak i z boku dom nadaje się na każdą działkę, zarówno z wjazdem od północy jak i od południa, wschodu bądź zachodu. Dodatkowo na parterze zaprojektowano łazienkę oraz duże pomieszczenie gospodarcze (kotłownię) dostępną z holu z wyjściem na ogród dzięki czemu może ona stanowić też miejsce składowania narzędzi ogrodowych. W wiatrołapie przewidziano miejsce na dużą szafę wnękową. Garaż ma wygodne wejście bezpośrednio do wiatrołapu. Na poddaszu znalazły się trzy pokoje oraz wygodna łazienka, pralnia/suszarnia i garderoba. Architektura domu to połączenie tradycji z nowoczesnością oraz elegancji z dbałością o proporcje i estetykę. W projektowaniu Diony Małej BIS szczególną uwagę zwrócono na atrakcyjny wygląd zewnętrzny, proporcjonalność bryły budynku, odpowiednie doświetlenie i funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń przy zachowaniu prostoty konstrukcji oraz zwartości bryły domu. Dom zaprojektowano jako energooszczędny. Dostępna również wersja projektu bez garażu w miejsce którego zaprojektowano pokój/ gabinet (projekt Diona Mała), oraz większe wersje tych projektów (Diona, Diona BIS).

OPIS TECHNICZNY
Projekt DIONA MAŁA BIS to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 113,3 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim pokój na parterze i 3 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 2 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 163,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 40,0 stopni oraz wysokości 8,1 metrów.

KONSTRUKCJA
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone 20cm styropianu. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków Silka, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji.

Wykończenie: Elewacje wykończone tynkiem mineralnym. Tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne. Dachówka cementowa lub ceramiczna. Stolarka okienna drewniana lub PCV.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa113.3 m2
pow. zabudowy105.7 m2
kubatura budynku386.8 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu163 m2
nachylenie dachu40 °
wysokość budynku8.1 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi4 (1+3)
łazienki (bez wc)2
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • DIONA MAŁA BIS
  DIONA MAŁA BIS - DIONA MAŁA BIS
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
DIONA MAŁA BIS 17.04x20.54 m 1-st - GRATIS
3-5 dni
2 350.00 Promocja do dnia 31-7-2018 ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm