Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: DIMARO nr: 22142
autor: Tomasz Włodarczyk | dostępność: dostępny

2 195,00 zł
2 085,25 zł
9 dni do końca promocji!
  • Projekt domu DIMARO
  • Projekt domu DIMARO

OPIS PROJEKTU
DIMARO to dom jednorodzinny parterowy o relatywnie dużej powierzchni, kryty dachem dwuspadowym o niewielkim kącie nachylenia połaci. Dachówka w kolorze ciemnoszarym ładnie komponuje się z bielą elewacji oraz, również szarą, stolarką okienną i drzwiową. Panele w kolorze jasnego drewna ocieplają nieco wizerunek domu. Bryła domu jest prosta, aby nie generować niepotrzebnych strat ciepła zimą. Jedynie strefa wejściowa jest nieco wycofana. Ciekawym elementem jest rama, która pojawia się i od frontu (tworząc zadaszenie nad wejściem), jak i od ogrodu, dając częściowe zadaszenie nad tarasem. O funkcjonalności wnętrza decyduje logika w układzie pomieszczeń. Wchodząc do budynku, z wiatrołapu dostępne jest pomieszczenie gospodarcze. Następnie z holu przejść możemy do przestronnego salonu, połączonego z częścią kuchenną, wyposażoną w spiżarkę. Obok zaprojektowano także wc. Możemy również przejść do dodatkowego pokoju, który świetnie nada się np. na pracownię. Za przesuwnymi drzwiami znajduje się natomiast strefa bardziej prywatna, z dwoma sypialniami i łazienką. Jedna z sypialni posiada wydzieloną niewielką garderobę. Projekt zakupić można w wariancie standard, jak i lustro.

OPIS TECHNICZNY
Projekt DIMARO to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, bez poddasza, o powierzchni użytkowej 116,0 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 4 pokoje na parterze. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o kącie nachylenia połaci 25,0 stopni oraz wysokości 5,8 metrów.

KONSTRUKCJA
Ściany wykonać można z bloczków z betonu komórkowego docieplonego styropianem. Materiały elewacyjne zastosowane w projekcie to tynk oraz panele drewniane. Sufit podwieszony jest do więźby dachowej, której wykonanie przewidziano z drewna. Sugerowane jest pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub betonową – materiały można jednak zmienić na inne na etapie adaptacji.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa116 m2
pow. zabudowy140.6 m2
kubatura budynku639 m3
dachdwuspadowy
nachylenie dachu25 °
wysokość budynku5.8 m
rodzaj poddasza -
ilość pokoi4 (4+0)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

  • A - bez garażu
    DIMARO - A - bez garażu
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - bez garażu 19.2x21.4 m 0-st - GRATIS
3-5 dni
2 085.25 9 dni do końca promocji! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm