Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: BOSSANOVA nr: 19420
autor: Tomasz Włodarczyk | dostępność: dostępny

2 195,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu BOSSANOVA

  BOSSANOVA - Wersja podstawowa

 • Projekt domu BOSSANOVA

  BOSSANOVA - Wersja podstawowa

 • Projekt domu BOSSANOVA

  BOSSANOVA - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu BOSSANOVA

  BOSSANOVA - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Projekt Bossanova to tani dom parterowy niepodpiwniczony bez garażu, z dachem dwuspadowym bez stropu. Na niskie koszty budowy ma też rzut zbliżony do kwadratu i prosta, tradycyjna konstrukcja budynku. Z zewnątrz dom zwraca uwagę strefą wejściową ze ścianami obłożonymi płytkami kamiennymi i taką samą okładziną cokołów. Podobnie ozdobione są fragmenty ścian przy dwudzielnym oknie tarasowym prowadzącym z salonu na taras ogrodowy z tyłu budynku.  Pokój dzienny jest połączony optycznie z kuchnią. Pomieszczenia te oddziela wyłącznie wysoki bar ze stołkami. Przy kuchni, niedaleko okna wstawić można duży stół jadalniany. Strefa nocna zawiera trzy sypialnie i łazienkę, w której zmieści się jednocześnie wanna oraz prysznic. Zarówno w wiatrołapie, jak i korytarzu przewidziano miejsce na szafy wbudowane. Dokumentacja dostępna też w wersji lustrzanej.

OPIS TECHNICZNY
Projekt BOSSANOVA to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 98,2 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 4 pokoje na parterze. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o kącie nachylenia połaci 25,0 stopni oraz wysokości 5,8 metrów.

KONSTRUKCJA
Dom zaprojektowano ze ścianami warstwowymi z betonu komórkowego z dociepleniem. Na fragmentach ścian od zewnątrz okładzina z płytek kamiennych, albo wariantowo ceramicznych lub klinkierowych. Sufit z płyt gipsowo-kartonowych jest podwieszany bezpośrednio do elementów więźby. Pokrycie dachu można zastosować dowolne: dachówkę cementową albo ceramiczną lub też inny materiał wybrany na etapie adaptacji. Dopuszcza się wprowadzenie zmian wszystkich materiałów na dowolnie wybrane przez inwestora. 

CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA

Charakterystyka energetyczna - wykres Wskaznik EP Wskaznik EP

Budynek oceniany EP=64.58 kWh(m²/rok)

Budynek wg normy WT2014 EP=120 kWh(m²/rok)

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa98.2 m2
pow. zabudowy120 m2
kubatura budynku534 m3
dachdwuspadowy
nachylenie dachu25 °
wysokość budynku5.8 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi4 (4+0)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • B - bez garażu
  BOSSANOVA - B - bez garażu
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
B - bez garażu 18.3x19.9 m 0-st 127 660 * GRATIS
3-5 dni
2 195.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm