Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl
 Doradca: Agnieszka Żaglewska
 kom: 723-347-422

projekt: BELLADONNA nr: 3809
autor: Katarzyna Maciejewska | dostępność: dostępny

2 150,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
  • Projekt domu BELLADONNA
  • Projekt domu BELLADONNA

OPIS PROJEKTU
Projekt klasycznego domu parterowego z możliwością adaptacji poddasza. Parter budynku został podzielony na 3 strefy. Strefa dzienna to duża, jasna kuchnia oraz przestronny salon z centralnie umieszczonym kominkiem. Przewidziano w nim miejsce na schody, prowadzące na ewentualne poddasze. Strefa nocna to 3 ustawne pokoje oraz jasna łazienka, w której zmieści się wanna i prysznic. Do strefy gospodarczej należą: praktyczna pralnia, łącząca dom z garażem oraz duża kotłownia, która pozwala zastanowić się nad różnymi rodzajami ogrzewania. Dzięki zastosowaniu stropu Teriva, przestrzeń na poddaszu można organizować w dowolny sposób. Nasza propozycja to 2 dodatkowe pokoje, 2 garderoby i wygodna łazienka, co daje dodatkowe 55 m² powierzchni użytkowej domu ( liczone na 190 cm ). Dom można budować etapami, adaptacja poddasza może być przeprowadzona później. Dzięki zastosowaniu prostych rozwiązań dom jest tani w budowie i późniejszej eksploatacji.

OPIS TECHNICZNY
Projekt BELLADONNA to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem do adaptacji, o powierzchni użytkowej 107,5 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 4 pokoje na parterze i 2 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 2 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 265,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 35,0 stopni oraz wysokości 7,6 metrów.

KONSTRUKCJA
Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego. Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie]. Strop gestożebrowy – TERIVA. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu - dachówka cementowa.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-7% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS
Zestawienie materiałów GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 246,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa107.5 m2
pow. zabudowy157.2 m2
kubatura budynku882 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu265 m2
nachylenie dachu35 °
wysokość budynku7.6 m
rodzaj poddasza do adaptacji
ilość pokoi6 (4+2)
łazienki (bez wc)2
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

  • A - z garażem
    BELLADONNA - A - z garażem
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 23.34x19.04 m 1-st 159 000 * GRATIS
3-5 dni
2 150.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Najnowsze wpisy dotyczące budowy domu z projektu BELLADONNA:

wpis: Roślinka-ustalenie nazwy

blog: eva3075, projekt: BELLADONNA

Roślina ta rośnie  u mojej babci, ale nie wie ona co to jest, więc może ktoś z was zna nazwę tej rośliny.Będę wdzięczna za pomoc

wpis: Ocieplanie

blog: eva3075, projekt: BELLADONNA

Ostatnie dwa tygodnie spędziliśmy na budowie ocieplając dom, i oto efekt naszej pracy

wpis: Impreza

blog: eva3075, projekt: BELLADONNA

Jak obiecałam w maju ,gdy tylko podłoga wyschła odbyła się pierwsza impreza z nocowaniem w nowym domu  Najmłodszy uczestnik imprezy grzecznie śpi.

wpis: Porządkowanie

blog: eva3075, projekt: BELLADONNA

Porządkujemy teren obok domu, dzięki temu że mamy już ogrodzoną całą działkę mogę pomału sadzić rośliny. Oto bluszcz- własnoręcznie na wiosnę robiłam sadzonki zobaczymy czy wytrwa .      Oto mój ogród

wpis: Ogródek

blog: eva3075, projekt: BELLADONNA

Zapomniałam wam się pochwalić moim mini ogródkiem. Zdjęcie jest z 14.06.2014 więc obecnie wszystko podrosło.Jak tylko czas pozwoli to wrzucę jakieś bardziej aktualne zdjęcie.

Dom z projektu BELLADONNA budują (5):

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm