Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: BELLA nr: 2126
autor: Katarzyna Maciejewska | dostępność: dostępny

2 150,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu BELLA

  BELLA - Wersja podstawowa

 • Projekt domu BELLA

  BELLA - Wersja podstawowa

 • Projekt domu BELLA

  BELLA - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu BELLA

  BELLA - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Dom ten pomimo niewielkich rozmiarów doskonale nadaje się dla 4 osobowej rodziny. Przestronny, dobrze oświetlony salon połączony z kuchnią i jadalnią, wywołują uczucie przestrzeni i wygody w codziennym użytkowaniu. Do dyspozycji mieszkańców są ponadto 3 ustawne pokoje, kotłownia wraz z pralnią, obszerna łazienka, w której przewidziano miejsce na prysznic i wannę, a także szeroka komunikacja z miejscem na dodatkowe szafy. Niewątpliwą zaletą domu jest fakt, iż salon został tak zaprojektowany, że przewidziano w nim miejsce na schody, a to daje dodatkową przestrzeń na poddaszu do zagospodarowania. Ze względu na niewielkie rozmiary dom świetnie nadaje się także na wąską działkę. Dzięki prostej konstrukcji i nieskomplikowanej bryle, dom jest prosty i tani w budowie oraz późniejszej eksploatacji. Projekt występuję w wersji z garażem BELLA II.

OPIS TECHNICZNY
Projekt BELLA to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, bez poddasza, o powierzchni użytkowej 92,9 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 4 pokoje na parterze. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 180,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 35,0 stopni oraz wysokości 6,9 metrów.

KONSTRUKCJA
Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego. Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie]. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu - dachówka cementowa.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS
Zestawienie materiałów GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 246,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa92.9 m2
pow. zabudowy117.8 m2
kubatura budynku617.1 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu180 m2
nachylenie dachu35 °
wysokość budynku6.9 m
rodzaj poddasza -
ilość pokoi4 (4+0)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - bez garażu
  BELLA - A - bez garażu
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - bez garażu 19.74x18.44 m 0-st 130 000 * GRATIS
3-5 dni
2 150.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm