Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: BELIZE (LMS10) nr: 20971
autor: Ludwika Juchniewicz-Lipińska , Miłosz Lipiński | dostępność: dostępny

2 290,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu BELIZE (LMS10)

  BELIZE (LMS10) - Wersja podstawowa

 • Projekt domu BELIZE (LMS10)

  BELIZE (LMS10) - Wersja podstawowa

 • Projekt domu BELIZE (LMS10)

  BELIZE (LMS10) - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Belize (LMS10): Dom szeregowy piętrowy, 6 pokoi: cztery sypialnie. Propozycja domu dwumieszkaniowego w zabudowie szeregowej, doskonałego na wąską działkę. Na parterze zlokalizowano niewielkie mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch niewielkich sypialni i łazienki. Do dyspozycji mieszkańców jest także taras ogrodowy. Druga kondygnacja to także niezależne mieszkanie z salonem połączonym z kuchnią, dwiema sypialniami i łazienką. Do mieszkania przynależy także strych, gdzie można przechowywać rózne szpargały lub urządzić np. suszarnię. Dzięki dużym oknom wnętrze jest dobrze doświetlone.Propozycja domu dwumieszkaniowego w zabudowie szeregowej, doskonałego na wąską działkę. Na parterze zlokalizowano niewielkie mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch niewielkich sypialni i łazienki. Do dyspozycji mieszkańców jest także taras ogrodowy. Druga kondygnacja to także niezależne mieszkanie z salonem połączonym z kuchnią, dwiema sypialniami i łazienką. Do mieszkania przynależy także strych, gdzie można przechowywać rózne szpargały lub urządzić np. suszarnię. Dzięki dużym oknom wnętrze jest dobrze doświetlone.

OPIS TECHNICZNY
Projekt BELIZE (LMS10) to tradycyjny budynek jednorodzinny, , o powierzchni użytkowej 157,3 metrów kwadratowych. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o kącie nachylenia połaci 40,0 stopni oraz wysokości 10,4 metrów.

KONSTRUKCJA
Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 492,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa157.3 m2
pow. zabudowy87 m2
kubatura budynku646 m3
dachdwuspadowy
nachylenie dachu40 °
wysokość budynku10.4 m
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - bez garażu
  BELIZE (LMS10) - A - bez garażu
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - bez garażu 6.3x21.7 m 0-st 193 600 * GRATIS
3-5 dni
2 290.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm