Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: BALTIMORE (LMBL19) nr: 20953
autor: Miłosz Lipiński , Grzegorz Tomaszewski | dostępność: dostępny

3 990,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu BALTIMORE (LMBL19)

  BALTIMORE (LMBL19) - Wersja podstawowa

 • Projekt domu BALTIMORE (LMBL19)

  BALTIMORE (LMBL19) - Wersja podstawowa

 • Projekt domu BALTIMORE (LMBL19)

  BALTIMORE (LMBL19) - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Baltimore (LMBL19): Dom bliźniaczy parterowy z poddaszem użytkowym, 4 pokoje: trzy sypialnie, pokój dzienny z kominkiem, garaż. Jest to stosunkowo nieduży dom przeznaczony do zabudowy bliźniaczej, znakomicie się nadaje też do zabudowy szeregowej ze względu na brak okien w ścianach szczytowych. Na parterze mieści się przestronny pokój dzienny z wykuszem, kuchnia ze spiżarnią, garaż oraz wc i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zlokalizowano trzy sypialnie, z których dwie mają wspólny balkonik od ogrodu, oraz łazienkę. Dostępna jest wersja z garażem z boku Filadelfia (LMBL21). Projekt domu dostępny w zabudowie bliźniaczej lub jako jednorodzinny dwulokalowy.Jest to stosunkowo nieduży dom przeznaczony do zabudowy bliźniaczej, znakomicie się nadaje też do zabudowy szeregowej ze względu na brak okien w ścianach szczytowych. Na parterze mieści się przestronny pokój dzienny z wykuszem, kuchnia ze spiżarnią, garaż oraz wc i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zlokalizowano trzy sypialnie, z których dwie mają wspólny balkonik od ogrodu, oraz łazienkę. Dostępna jest wersja z garażem z boku Filadelfia (LMBL21).Projekt domu dostępny w zabudowie bliźniaczej lub jako jednorodzinny dwulokalowy. Inne wersje: - FILADELFIA (LMBL21)

OPIS TECHNICZNY
Projekt BALTIMORE (LMBL19) to tradycyjny bliźniakpiętrowy, o powierzchni użytkowej 116,7 metrów kwadratowych. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o kącie nachylenia połaci 40,0 stopni oraz wysokości 8,8 metrów.

KONSTRUKCJA
Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 492,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa116.7 m2
pow. zabudowy105 m2
kubatura budynku637 m3
dachdwuspadowy
nachylenie dachu40 °
wysokość budynku8.8 m
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - z garażem 1st.
  BALTIMORE (LMBL19) - A - z garażem 1st.
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 1st. 10.3x28.8 m 1-st 164 500 * GRATIS
3-5 dni
3 990.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm