Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: Avant (CE) nr: 15471
autor: Maciej Matłowski

PROJEKT ARCHIWALNY
 • Projekt domu Avant (CE)

  Avant (CE) - Wersja podstawowa

 • Projekt domu Avant (CE)

  Avant (CE) - Wersja podstawowa

 • Projekt domu Avant (CE)

  Avant (CE) - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu Avant (CE)

  Avant (CE) - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Duży reprezentacyjny dom przeznaczony dla wielopokoleniowej rodziny. Na poddaszu zaprojektowano dodatkowo pokój gościnny z oddzielną łazienką. W piwnicy znajdują się niezbędne pomieszczenia gospodarcze do obsługi domu. Na parterze na uwagę zasługuje rozbudowana część kuchenna która jest jednocześnie pokojem rodzinnym.

OPIS TECHNICZNY
Projekt Avant (CE) to tradycyjny budynek dwupokoleniowy, parterowy, o powierzchni użytkowej 302,1 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 3 pokoje na parterze i 5 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 3 łazienki. Dach budynku to konstrukcja wielospadowa o kącie nachylenia połaci 40,0 stopni oraz wysokości 9,8 metrów.

KONSTRUKCJA
Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian, Stropy: żelbetowe, wylewane, Dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 40°

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa302.1 m2
pow. zabudowy280.2 m2
kubatura budynku1719 m3
dachwielospadowy
nachylenie dachu40 °
wysokość budynku9.8 m
ilość pokoi8 (3+5)
łazienki (bez wc)3

WIDOK Z GÓRY:

 • A - z garażem 1st.
  Avant (CE) - A - z garażem 1st.

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm