Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl
 Doradca: Domfort
 kom: 733-530-422

projekt: ARMANDA XS nr: 22454
autor: Paweł Cogiel

2 290,00 zł
2 190,00 zł
Promocja do dnia 31-7-2018
 • Projekt domu ARMANDA XS

  ARMANDA XS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ARMANDA XS

  ARMANDA XS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ARMANDA XS

  ARMANDA XS - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu ARMANDA XS

  ARMANDA XS - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Armanda XS to funkcjonalny, niewielki, piękny dom o prostej i taniej, dokładnie przemyślanej konstrukcji, przeznaczony dla 3-6 osobowej rodziny, o eleganckiej formie i współczesnej, subtelnej estetyce. Jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Na parterze zlokalizowana jest obszerna strefa dzienna składająca się z kuchni (która w zależności od potrzeb może być zamykana lub otwarta) jadalni oraz salonu otwartego na taras i ogród. Uzupełnieniem kuchni jest pojemna spiżarnia. Schody w holu w zależności od potrzeb mogą być otwarte na salon powiększając w ten sposób przestrzeń dzienną i stanowiąc ciekawy element architektoniczny, mogą też być odizolowane ścianką działową od salonu. Dzięki doświetleniu strefy dziennej zarówno od strony ogrodu jak i z boku dom nadaje się na każdą działkę, zarówno z wjazdem od północy jak i od południa, wschodu bądź zachodu. Dodatkowo na parterze zaprojektowano pokój który może służyć jako pokój gościnny bądź gabinet, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. W wiatrołapie przewidziano miejsce na dużą szafę wnękową. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje oraz wygodną łazienkę. Architektura domu to połączenie tradycji z nowoczesnością oraz elegancji z dbałością o proporcje, estetykę i funkcjonalność. Dom zaprojektowano jako energooszczędny. Dostępna również wersja projektu bez lukarny od strony elewacji frontowej (projekt Armanda XS BIS) oraz większe wersje domu, projekty: Armanda Mała BIS, Armanda Mała, Armanda, Armanda BIS, Belinda.

OPIS TECHNICZNY
Projekt ARMANDA XS to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 102,9 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 2 pokoje na parterze i 3 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 2 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 152,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 40,0 stopni oraz wysokości 7,9 metrów.

KONSTRUKCJA
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu komórkowego (24cm), docieplone styropianem 20cm. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź z bloczków. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji.

Wykończenie: Elewacje wykończone tynkiem mineralnym. Tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne. Dachówka cementowa lub ceramiczna. Stolarka okienna drewniana lub PCV.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa102.9 m2
pow. zabudowy84.7 m2
kubatura budynku306.8 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu152 m2
nachylenie dachu40 °
wysokość budynku7.9 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi5 (2+3)
łazienki (bez wc)2
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • ARMANDA XS
  ARMANDA XS - ARMANDA XS
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
ARMANDA XS 18.04x16.44 m 0-st - GRATIS
dni
2 190.00 Promocja do dnia 31-7-2018 ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Najnowsze wpisy dotyczące budowy domu z projektu ARMANDA XS:

wpis: Teraz czekamy na kolor :)

blog: kola258, projekt: ARMANDA XS

wpis: Ocieplamy

blog: kola258, projekt: ARMANDA XS

wpis: Podogwka z posadzkami.

blog: kola258, projekt: ARMANDA XS

wpis: Woda

blog: kola258, projekt: ARMANDA XS

wpis: Troszke tutaj mnie bylo.. :) Rekuperacja

blog: kola258, projekt: ARMANDA XS

Dom z projektu ARMANDA XS budują (1):

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm