Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl
 Doradca: Agnieszka Żaglewska
 kom: 723-347-422

projekt: ANNA nr: 1726
autor: Artur Wójciak

PROJEKT ARCHIWALNY
  • Projekt domu ANNA
  • Projekt domu ANNA

OPIS PROJEKTU
Piętrowy dom letniskowy, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3 osób. Charakterystyczna beczkowata forma harmonizuje z krajobrazem nadmorskim i pojezierza. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z dwustronnym kominkiem i aneksem kuchennym oraz toaletę. Na piętrze mieści się sypialnia. Wokół domu znajduje się drewniany taras.

OPIS TECHNICZNY
Projekt ANNA to tradycyjny dom letniskowy, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 67,4 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim pokój na parterze i 1 pokoje na poddaszu. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 66,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 20,0 stopni oraz wysokości 7,0 metrów.

KONSTRUKCJA
Dom zaprojektowano w technologii szkieletu drewnianego ze stropem drewnianym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryto blachodachówką.

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa67.4 m2
pow. zabudowy89.3 m2
kubatura budynku165.5 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu66 m2
nachylenie dachu20 °
wysokość budynku7 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi2 (1+1)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

  • A - bez garażu
    ANNA - A - bez garażu

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm