Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: ANGUS nr: 456
autor: Krzysztof Biodrowicz | dostępność: dostępny

od 2 600,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu ANGUS

  ANGUS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ANGUS

  ANGUS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ANGUS

  ANGUS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ANGUS

  ANGUS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ANGUS

  ANGUS - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu ANGUS

  ANGUS - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu ANGUS

  ANGUS - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu ANGUS

  ANGUS - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
"Angus" - jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem.


Domek Angus to połączenie prostoty i dobrego smaku. Podstawa domu, schody i murki okalające wejście zostały wykończone cegłą, co z zewnątrz dodaje mu wiele uroku. Wejście zostało umieszczone w głębi niewielkiego zadaszenia, obok którego znajduje się wjazd do obszernego, dwustanowiskowego garażu, gdzie przewidziano także miejsce na kotłownię i funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Na parterze znajdziemy przestronną kuchnię sąsiadującą ze spiżarnią i jadalnią. Zaprojektowano tu także pomieszczenie na WC i garderobę, umieszczoną naprzeciwko wejścia ? od razu za wiatrołapem. Takie rozwiązanie sprzyja utrzymaniu porządku w domu, szczególnie w te dni, kiedy na zewnątrz pada. Na parterze nie mogło także zabraknąć pokoju dziennego, z którego można przejść na taras, który z pewnością stanie się wymarzonym miejscem spędzania letnich wieczorów. Poddasze z kolei zachwyci nas przede wszystkim niezwykle przestrzennym pokojem, odpowiadającym rozmiarami, garażowi. W takim miejscu można urządzić gabinet, pokój gościnny, czy też pokój związany z naszym hobby. Oprócz niego na górze zostało przewidziane miejsce na dużą łazienkę oraz trzy mniejsze pokoje. Na uwagę zasługuje fakt, iż projekt poddasza został tak pomyślany, by żaden z pokoi nie był ?przechodni?. Projekt ten z pewnością zaspokoi osoby pragnące mieszkać w przestronnym i wygodnym domku. 
Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

OPIS TECHNICZNY
Projekt ANGUS to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 159,8 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim pokój na parterze i 3 pokoje na poddaszu. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja wielospadowa o kącie nachylenia połaci 43,0 stopni oraz wysokości 8,2 metrów.

KONSTRUKCJA
Technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych „POROTHERM”. Strop gęstożebrowy „POROTHERM”o gr. 23 cm.. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa159.8 m2
pow. zabudowy165 m2
kubatura budynku886 m3
dachwielospadowy
nachylenie dachu43 °
wysokość budynku8.2 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi4 (1+3)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • Wersja A - murowana, z garażem 2st.
  ANGUS - Wersja A - murowana, z garażem 2st.
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
Wersja A - murowana, z garażem 2st. 23.3x23.8 m 2-st
210 470 *
GRATIS
3-5 dni
2 600.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
Wersja A - szkielet drewniany 23.3x23.8 m 2-st
210 470 *
GRATIS
3-5 dni
2 600.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm