Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: AMOR BIS nr: 22465
autor: Katarzyna Maciejewska | dostępność: dostępny

2 350,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu AMOR BIS

  AMOR BIS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu AMOR BIS

  AMOR BIS - Wersja podstawowa

 • Projekt domu AMOR BIS

  AMOR BIS - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu AMOR BIS

  AMOR BIS - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
AMOR BIS to powiększona wersja projektu AMOR. Klasyczna bryła, dwuspadowy dach, doskonały dom dla 4-5 osobowej rodziny. W budynku duży nacisk położono na wygodę i funkcjonalność. Na parterze znalazły się: przestronny, dobrze oświetlony salon, ustawna kuchnia z praktyczną spiżarnią, łazienka, dodatkowy pokój z przeznaczeniem na gabinet lub pokój gościnny, oraz sporych rozmiarów kotłownia, w której zaprojektowano 2 rodzaje ogrzewania: GAZOWE oraz na PALIWO STAŁE. Dzięki takiemu rozwiązaniu, projektu nie trzeba przerabiać, inwestor sam decyduje, który rodzaj ogrzewania zastosuje w swoim domu - dokumentacja zawiera schematy i rozwinięcia instalacji c.o. i elektrycznych, obydwu sposobów ogrzewania. W ramach adaptacji można oddzielić kuchnię od pokoju dziennego ścianką działową. Na piętrze znalazły się 3 sypialnie, dwie z nich posiadają przestronne garderoby, największy pokój zaprojektowano natomiast tak, że pomieści szereg praktycznych szaf przesuwnych. Wszystkie pokoje mają wyjście na balkon. Do dyspozycji domowników jest także duża łazienka połączona z pralnią. Wysoka ścianka kolankowa (101 cm) sprawia, że powierzchnia użytkowa poddasza została dobrze wykorzystana. Dom ma prostą bryłę i nieskomplikowany dach, dzięki temu jest tani w budowie i późniejszej eksploatacji. Istnieje pomniejszona wersja projektu – AMOR. Projekt jest podobny do projektów: AMANT oraz IZOLDA. Budynek zaprojektowano w oparciu o najnowsze przepisy prawa budowlanego, z dużą dbałością o jego wpływ na środowisko naturalne.

OPIS TECHNICZNY
Projekt AMOR BIS to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 136,4 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 2 pokoje na parterze i 3 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 2 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 195,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 40,0 stopni oraz wysokości 8,4 metrów.

KONSTRUKCJA

- Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych.
- Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego.
- Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie].
- Strop żelbetowy-wylewany.
- Więźba dachowa drewniana.
- Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.
- Ogrzewanie gazowe lub na paliwo stałe.

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa136.4 m2
pow. zabudowy104.1 m2
kubatura budynku665 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu195 m2
nachylenie dachu40 °
wysokość budynku8.4 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi5 (2+3)
łazienki (bez wc)2
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • AMOR BIS
  AMOR BIS - AMOR BIS
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
AMOR BIS 19.64x17.84 m 0-st - GRATIS
3-5 dni
2 350.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm