Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl
 Doradca: Agnieszka Żaglewska
 kom: 723-347-422

projekt: AMADEUSZ nr: 1539
autor: Artur Wójciak

PROJEKT ARCHIWALNY
  • Projekt domu AMADEUSZ
  • Projekt domu AMADEUSZ

OPIS PROJEKTU
Segment w zabudowie szeregowej. Dom piętrowy niepodpiwniczony przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Budynek posiada prostą konstrukcję i czytelny układ funkcjonalny. Jego zaletą jest przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią. Na parterze znajduje się również wydzielona kuchnia łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Strefa nocna mieści się na piętrze składa się z czterech pokoi i łazienki.

OPIS TECHNICZNY
Projekt AMADEUSZ to tradycyjny budynek jednorodzinny, piętrowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 115,1 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim pokój na parterze i 4 pokoje na poddaszu. W domu znajduje się jedna łazienka, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja płaska (jednospadowa) o kącie nachylenia połaci 12,0 stopni oraz wysokości 8,3 metrów.

KONSTRUKCJA
Dom zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Stropodach żelbetowy kryty papą termozgrzewalną.

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa115.1 m2
pow. zabudowy97.7 m2
kubatura budynku362 m3
dachpłaski/jednospadowy
nachylenie dachu12 °
wysokość budynku8.3 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi5 (1+4)
łazienki (bez wc)1
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

  • A - segment
    AMADEUSZ - A - segment

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm