Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: ALBUS 2 nr: 15313
autor: Katarzyna Maciejewska | dostępność: dostępny

2 550,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu ALBUS 2

  ALBUS 2 - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ALBUS 2

  ALBUS 2 - Wersja podstawowa

 • Projekt domu ALBUS 2

  ALBUS 2 - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu ALBUS 2

  ALBUS 2 - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Projekt klasycznego domu w nowoczesnej aranżacji. Prezentuje on zwartą bryłę pokrytą dwuspadowym dachem, taka konstrukcja sprawia, że dom jest niedrogi w budowie oraz późniejszej eksploatacji. Do budynku przylega dwustanowiskowy garaż. Z przedniej połaci dachu, tuż nad wejściem, wyłania się elegancka lukarna. Powtórzona od strony ogrodu, nadaje całości spójnego i atrakcyjnego wyglądu. Zaletą projektu Albus jest bardzo funkcjonalny układ wnętrz. Do środka dostaniemy się przez chroniący przed chłodem wiatrołap, następnie udajemy się do przestronnego, wygodnego salonu, w kuchni nie zapomniano o wnęce, którą można zabudować sprzętem AGD, sąsiaduje ona również z praktyczną spiżarnią. Do ogrodu dostaniemy się zarówno przez duże okno balkonowe, jak również przez drzwi z jadalni. Bez problemu zmieścimy w niej duży, rodzinny, rozkładany stół. Na parterze znajdziemy jeszcze jeden, osobno wydzielony, pokój, który w razie potrzeby może pełnić rolę gabinetu. Do garażu dostaniemy się przez sporych rozmiarów pomieszczenie gospodarcze, mogące pełnić rolę pralni lub garderoby. Strefę gospodarczą uzupełnia duża kotłownia, znajdująca się za garażem, posiada ona bezpośrednie wyjście na ogród. Dokumentacja zawiera w pełni zaprojektowane ogrzewanie GAZOWE jak również ogrzewanie na PALIWO STAŁE. To Inwestor zdecyduje, które z nich wykorzystać. Poddasze to typowa strefa nocna. Trzy ustawne pokoje, każdy z własnym balkonem, oraz przestronna łazienka. W głównej sypialni zaprojektowano dużą wnękę na praktyczne szafy przesuwne. Prawdziwą zaletą jest jednak pomieszczenie nad garażem, dostępne ze spocznika schodów, można je zaadaptować na strych, pokój hobby lub po prostu kolejne pomieszczenie mieszkalne. Budynek ma nowoczesną elewację, można ją jednak wykończyć także w tradycyjne sposób. Dom zaprojektowano w oparciu o najnowsze przepisy prawa budowlanego z dużą dbałością o jego wpływ na środowisko naturalne.

OPIS TECHNICZNY
Projekt ALBUS 2 to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 137,6 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 2 pokoje na parterze i 3 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 2 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 279,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 40,0 stopni oraz wysokości 8,4 metrów.

KONSTRUKCJA

- Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych
- Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego
- Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie]
- Strop żelbetowy-wylewany
- Więźba dachowa drewniana
- Pokrycie dachu - dachówka cementowa
- Ogrzewanie gazowe lub na paliwo stałe

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS
Zestawienie materiałów GRATIS
Charakterystyka energetyczna projektu GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 246,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa137.6 m2
pow. zabudowy152.5 m2
kubatura budynku935.3 m3
dachdwuspadowy
pow. dachu279 m2
nachylenie dachu40 °
wysokość budynku8.4 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi5 (2+3)
łazienki (bez wc)2
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - z garażem 2st.
  ALBUS 2 - A - z garażem 2st.
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 2st. 24.19x20.04 m 2-st - GRATIS
3-5 dni
2 550.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm