Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: AJR 21 nr: 2613
autor: Radosław Wisiecki | dostępność: dostępny

3 600,00 zł
NEGOCJUJ CENĘ
 • Projekt domu AJR 21

  AJR 21 - Wersja podstawowa

 • Projekt domu AJR 21

  AJR 21 - Wersja podstawowa

 • Projekt domu AJR 21

  AJR 21 - Odbicie lustrzane

 • Projekt domu AJR 21

  AJR 21 - Odbicie lustrzane

OPIS PROJEKTU
Elegancki, szykowny i nowoczesny z odrobiną klasycznego detalu. Starannie dobrane materiały i harmonijne ich połączenie na elewacji wyróżniają ten dom spośród innych. Zapraszające wejście i wgodny podjazd domknięty nowoczesną ramą z zadaszeniem. Część ogrodowa zakomponowana, jako mikrownętrze z tarasem, zadaszone balkonem. Zaciszny tył zakończony jest zewnętrznym kominkiem-grillem. Dom otwarty na bliski kontakt z przyrodą i światło poprzez duże przeszklenia. Funkcja rozkładu pomieszczeń uwzględnia wygodne użytkowanie. Wewnętrzna strefa wejścia głównego to przedsionek z dostępem do garderoby i przejściem do garażu , wejście do spiżarni i kuchni oraz dolnej łazeinki z natryskiem. Kuchnia połączona z jadalnią, nieco wycofana względem salonu. Przestronny salon z centralnie ustawionym kominkiem na tylnej ścianie szczytowej zwracają uwagę po wejściu do wnętrza domu. Na parterze zlokalizowany jest dodatkowy pokój. Reprezentacyjne schody prowadzą na piętro w centralnym miejscu budynku, co daje bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Dwu osobowa sypialnia z własną łazienką i garderobami dla Niego i dla Niej oraz wyjściem na balkon. Pozostałe 3 pokoje dają wygodę mieszkania pozostałych domowników. Budynek zakwalifikowany do energooszczędnych dzięki selektywnie dobranym materiałom. Dostosowany do potrzeb wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

OPIS TECHNICZNY
Projekt AJR 21 to nowoczesny budynek jednorodzinny, piętrowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 180,7 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 2 pokoje na parterze i 4 pokoje na poddaszu. W domu znajdują się 3 łazienki, a w pokoju dziennym kominek. Dach budynku to konstrukcja wielospadowa o kącie nachylenia połaci 25,0 stopni oraz wysokości 7,7 metrów.

KONSTRUKCJA

Dach: konstrukcja drewniana, dachówka ceramiczna płaska/prostokątna, ciemnoszara np. BRASS Tegalit lub gont bitumiczny.Obróbki blacharskie z blachy powlekanej, tytan-ocynk.
Stropy: gęstożebrowe, miejscowo monolit
Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + izolacja termiczna
Fundamenty: żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych
Elewacja: tynk strukturalny, cienkowartstwowy okładzina drewniana, drewnopodobna

DARMOWE DODATKI

Zgoda na zmiany GRATIS
Wysyłka projektu GRATIS
Tablica budowy GRATIS
Dziennik budowy GRATIS
-10% na kominki IGN GRATIS
Abonament PRO na mojabudowa.pl GRATIS

PŁATNE DODATKI

Kosztorys pełny 300,00 zł
Pakiet energooszczędny 123,00 zł

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa180.7 m2
dachwielospadowy
nachylenie dachu25 °
wysokość budynku7.7 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi6 (2+4)
łazienki (bez wc)3
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

 • A - z garażem 2st.
  AJR 21 - A - z garażem 2st.
wersja projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 2st. 22.8x23.8 m 2-st 307 190 * GRATIS
3-5 dni
3 600.00 Negocjuj cenę! ZAMÓW
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm