Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

projekt: ADA WERSJA A Z POJ. GARAŻEM PALIWO STAŁE nr: 16010
autor: Jowita Gross-Mazurska

PROJEKT ARCHIWALNY
  • Projekt domu ADA WERSJA A Z POJ. GARAŻEM PALIWO STAŁE
  • Projekt domu ADA WERSJA A Z POJ. GARAŻEM PALIWO STAŁE

OPIS PROJEKTU
Klasycznie prosty, elegancki dom dla 4-6osobowej rodziny. Funkcję dzienną parteru uzupełnia dodatkowy pokój/sypialnia. Wygodny podcień pozwala na relaks i spożywanie posiłków w ogrodzie nie tylko w pełnym słońcu. Piętro to trzy sypialnie, łazienka i antresola z widokiem na pokój dzienny. Pokoje otwarte są na ogród dzięki wyjściu na balkon i na taras nad garażem. Lukarna nad wejściem w wersji B - powiększa łazienkę na piętrze. Garaż można poszerzyć uzyskując w ten sposób dodatkowe stanowisko. Projekt techniczny tej wersji jest w trakcie opracowania.

OPIS TECHNICZNY
Projekt ADA WERSJA A Z POJ. GARAŻEM PALIWO STAŁE to tradycyjny budynek jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej 161,9 metrów kwadratowych. Architekt zaprojektował w nim 5 pokoi na parterze. , a w pokoju dziennym kominek. Dodatkowym atutem domu jest antresola pełniąca funkcję ozdobną i komunikacyjną. W ciekawy sposób łączy ze sobą poddasze i parter budynku sprawiając, że obie strefy wzajemnie się przenikają. Dach budynku to konstrukcja dwuspadowa o powierzchnia 206,0 metrów kwadratowych i kącie nachylenia połaci 42,0 stopni oraz wysokości 8,9 metrów.

KONSTRUKCJA

Fundamenty: betonowe
Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian 12cm
Ściany wewnętrzne: bloczki silikatowe 24cm
Strop: gęstożebrowy Teriva I
Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna

DANE TECHNICZNE

pow. użytkowa161.9 m2
pow. zabudowy162.1 m2
dachdwuspadowy
pow. dachu206 m2
nachylenie dachu42 °
wysokość budynku8.9 m
rodzaj poddasza użytkowe
ilość pokoi5 (5+0)
kominek tak

WIDOK Z GÓRY:

  • Z garażem 1st.
    ADA WERSJA A Z POJ. GARAŻEM PALIWO STAŁE - Z garażem 1st.

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm