Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

rodzaje płatności

Płatności za projekt można dokonać na kilka sposobów:

1. Gotówka przy odbiorze
Płatność dokonywana jest przy odbiorze projektu (u listonosza, kuriera lub na poczcie; jeśli listonosz zostawi w skrzynce awizo). Koszty przesyłki projektu pokrywa pracownia.

2. Przelew tradycyjny
W tym przypadku, w procesie zamówienia otrzymują Państwo dane do wykonania przelewu (nazwę banku, numer konta, tytuł przelewu). Projekt jest wysyłany dopiero po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty na koncie Sprzedającego. Koszty przesyłki projektu pokrywa pracownia.

3. PayU.pl
PayU.pl - projekty domów Płatności on-line, (obsługa: kart płatniczych, mTransfer, MultiTransfer, Płacę z Inteligo, Przelew24, Przelew z Nordea, Płacę z PKO Inteligo, Przelew bankowy, Płacę z BPH, Płacę z ING) Koszty przesyłki projektu pokrywa pracownia.

4. eCard.pl
eCard - projekty domów eCard on-line (Visa, MasterCard, American Express) - Systemy autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w eCard S.A. gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa klientom sklepów internetowych. Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji - 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer). System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank. Koszty przesyłki projektu pokrywa pracownia.

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm