Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

dostawa gratis

Wszystkie zamówione u nas projekty domów są dostarczane BEZPŁATNIE na terenie Polski!

dostawa gratis w IGN Projekty Domów

Bez względu na ilość i rodzaj projektów oraz bez względu na sposób zapłaty, wszystkie projekty domów wysyłane są na koszt pracowni / autora! Pełna dokumentacja (w 4 egz.) wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (przesyłka polecona priorytetowa).

Czas dostawy. Standarowy czas przygotowania i wysyłki projektu wynosi 1-5 dni od zamówienia i jest wyszczególniony przy nazwie konkretnego projektu. Np:

czas przygotowania i wysyłki w IGN Projekty Domów

Do czasu oczekiwania na projekt należy doliczyć 1-2 dni na dowóz projektu przez firmę kurierską lub Pocztę Polską. W sumie więc, czas oczekiwania projektu wynosi zwykle od 3 do 7 dni i zależny jest od rodzaju projektu oraz dnia tygodnia, w którym złożono zamówienie.

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm