Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

Gwarancja jakości

Zwroty i gwarancja!

Kilka tysięcy zadowolonych klientów, spełniających swoje marzenia o własnym domu, to największy sukces i gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Wszystkie oferowane projekty przygotowane zostały z zachowaniem największej staranności, w celu uzyskania najwyższej jakości dokumentacji.

Pamiętaj! Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu możesz zwrócić zamówiony projekt lub wymienić go na inny!

Konsument może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeśli w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z projektem zgłosi fakt odstąpienia od zakupu oraz w ciągu kolejnych 14 dni dostarczy zwracany towar do naszej firmy.

Zgłoszenie zwrotu projektu należy dokonać telefonicznie, pod numerem: 24 366 99 44 lub e-mailem na adres biuro@domfort.pl.

Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest oddanie projektu w nienaruszonej postaci, tj. bez śladów użycia, kopiowania, wpisów w dokumentację.

Zwroty projektów przyjmowane są wyłącznie osobiście w naszym biurze lub przesyłką kurierską (ze względu na wysoką wartość przesyłki). Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować, dołączyć kserokopię paragonu/faktury wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od zakupu opatrzonym datą i podpisem osoby, która dokonała zakupu, a także z podanym numerem konta, na który zostanie przelewem zwrócona cena projektu. Tak zapakowany projekt należy odesłać na adres wskazany przez nas telefonicznie lub e-mailowo. Przesyłki na koszt pracowni nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy.

Gwarantujemy zwrot wartości dokumentacji projektu. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki i zwrotu do naszej firmy podpisanej przez klienta faktury korygującej.

reklamacje/skargi

Jeśli znalazłeś błąd w projekcie architektonicznym i chciałbyś dokonać jego reklamacji skontaktuj się z nami telefonicznie.

Tak szybko jak to będzie możliwe po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie aby potwierdzić zgłoszenie i przedstawić dalszą procedurę.

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm