Największa społeczność budujących! 43029 użytkowników, 506328 zdjęć, 591747 komentarzy | mojabudowa.pl

Ochrona danych osobowych

Chronimy dane!

Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla realizacji zamówienia. Wszystkie dane przesyłane przez klientów do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883). Sposób zbierania i przechowywania danych przez naszą firmę opisany jest w dziale Polityka Prywatności.

Dane gromadzone przez naszą firmę podczas zamawiania projektu są wykorzystywane jedynie w zakresie koniecznym do realizacji zamówienia (tj. dla dostarczenia klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń). Informacje podawane przez klientów, bez ich zgody nie są wykorzystywane celach marketingowych. Żadne dane nie są udostępniane firmom i osobom trzecim, które nie biorą udziału w procesie sprzedaży i wysyłki.

Dane naszych klientów są przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które zostały określone w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883) o ochronie danych osobowych oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych. Nasi klienci mają prawo swobodnego dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić do administratora danych, w formie pisemnej.

Administratorem danych, dokonującym ich przetwarzania jest firma DOMFORT Sp. z o.o.; Aleja Armii Krajowej 40, 09-410 Płock.

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia szyfrowanie danych protokołem SSL . Wystawcą certyfikatu jest Equifax Secure Global eBusiness CA-1.

Gwarantujemy, iż Państwa dane nie są udostępniane osobom trzecim.

Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (pt. 4.4) Bezpieczne zakupy w internecie!

Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych. Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44

Strona responsywna dzięki: 2xm Logo wykonawcy: 2xm